Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

Wizyta studyjna w podmiotach Ekonomii Społecznej na podkarpaciu

05-05-2023
Podsumowanie wizyty studyjnej 19-21.04.2023 r.
Działając wspólnie zrobimy więcej.
Takim krótkim a tak bardzo znaczącym zdaniem, można by podsumować wizytę studyjną przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej Opolszczyzny w bliźniaczych jednostkach w województwie podkarpackim.
To hasło (choć często ujęte w różny sposób) można było usłyszeć w każdym z odwiedzanych podmiotów. Wzajemne wsparcie w działaniu, służenie radą i doświadczeniem to klucz do sukcesu, a co za tym idzie do rozwijania działalności i oferty wsparcia osobom, które tego potrzebują.
Kolejna rzecz która bardzo zaciekawiła uczestników to szerokie wachlarze ofertowe oraz reakcja na potrzeby rynku. Wykonywanie w jednym podmiocie zupełnie niezwiązanych ze sobą usług daje gwarancje utrzymania się na rynku zwłaszcza w tak zmiennych czasach i rynkowych zawirowaniach.
@Spółdzielnia Socjalna Polifonia Project to połączenie gastronomii, branży rozrywkowej oraz beauty.
@ZAZ w Rymanowie to gastronomia – w szczególności pierogi 
						</div>

						
					</div>
				<!--/div-->

									<div class=

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.