Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

Usługi społeczne dla osób wykluczonych społecznie zagrożonych wykluczeniem

14-11-2022
seminarium z zakresu kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022"

Wykluczenie społeczne to sytuacja, w której nie wszyscy mają równy dostęp do możliwości i usług, które pozwoliłyby im wieść godne, szczęśliwe życie. Dotyczy to też niemożności zabrania głosu i bycia usłyszanym zgodnie z zasadami społeczności, w których żyjemy.

O tym jak organizować usługi społeczne dla osób wykluczonych społecznie zagrożonych wykluczeniem, jak zdobywać fundusze na ich realizację oraz kto i gdzie może takie usługi oferować rozmawialiśmy podczas ostatniego spotkania seminaryjnego w Strzeleckiej Spółdzielni Socjalnej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.