Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

Seminarium z zakresu kluczowych sfer rozwoju

19-12-2022
Seminarium z zakresu kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022"
Jest takie powiedzenie, że kto się nie rozwija, ten się cofa.Dlatego tak ważne jest poszerzanie wiedzy, zdobywanie nowych doświadczeń, poznawanie aktualnych trendów i kierunków rozwoju.W ostatnich dniach podczas organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu seminariach z kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022 r. uczestnicy poszerzali swoją wiedze m.in. w tematach:
-rolnictwa społecznego
-melioracji wodnych
-budownictwa społecznego
Dziękujemy za gościnę:
Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy"
Gmina Murów
Gmina Popielów

......................................................................................................................................
Zadanie realizowane w ramach projektu „Wsparcie dla opolskiego modelu promocji, upowszechniania oraz rozwoju sektora ekonomii społecznej" współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Integracja Społeczna, Działanie 8.3 Wsparcie podmiotów ekonomii społecznej.
......................................................................................................................................

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.