Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

SEMINARIUM Z ZAKRESU KLUCZOWYCH SFER ROZWOJU

19-12-2022
Seminarium z zakresu kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022"
W piątek 16.12.2022 r. w Gmina Biała zakończyliśmy cykl seminariów dotyczących kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022r.
Bardzo dziękujemy za gościnę, liczną frekwencję, oraz aktywny udział w spotkaniu. To dzięki takim społecznością jak Wasza możemy się rozwijać i realizować projekty z korzyścią dla wszystkich mieszkańców.
......................................................................................................................................
Zadanie realizowane w ramach projektu „Wsparcie dla opolskiego modelu promocji, upowszechniania oraz rozwoju sektora ekonomii społecznej" współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Integracja Społeczna, Działanie 8.3 Wsparcie podmiotów ekonomii społecznej 
						</div>

						
					</div>
				<!--/div-->

									<div class=

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.