Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

ROLNICTWO SPOŁECZNE

27-09-2022
ROLNICTWO SPOŁECZNE - seminarium z zakresu kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022"

Za nami koleje 2 seminaria z kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022.

Rolnictwo Społeczne - to temat który poruszaliśmy w dniu 26.09.2022 r. w Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. 
Podczas spotkań rozmawialiśmy m.in. o :
- gospodarstwach opiekuńczych
- zagrodach edukacyjnych
- podstawowych kwestiach prawnych
- kto i kiedy może tworzyć powyższe gospodarstwa
- po co, jak, dla kogo i z jakich funduszy zakładać działalność w obszarze rolnictwa społecznego.

Temat wzbudził bardzo wiele ciekawości wśród lokalnej społeczności, a także wśród pobliskich Lokalnych Grup Działania.   
......................................................................................................................................

Zadanie realizowane w ramach projektu „Wsparcie dla opolskiego modelu promocji, upowszechniania oraz rozwoju sektora ekonomii społecznej współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020”, Oś Priorytetowa 8 Integracja Społeczna, Działanie 8.3 Wsparcie podmiotów ekonomii społecznej.
.....................................................................................................................................

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.