Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

Otwarty konkurs ofert

07-06-2022
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, na zadanie pn.: Organizacja Gali „Opolszczyzna Aktywna Społecznie"

Serdecznie zapraszamy składania ofert w

Otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, na zadanie pn.: Organizacja Gali „Opolszczyzna Aktywna Społecznie” w ramach projektu pn.: Wsparcie dla opolskiego modelu promocji, upowszechniania oraz rozwoju sektora ekonomii społecznej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 Oś priorytetowa VIII – Integracja Społeczna współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w 2022 roku skierowany do organizacji pozarządowych i innych uprawnionych podmiotów wskazanych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Na  oferty czekamy do  23.06.2022 r

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie :
https://bip.rops-opole.pl/?page_id=2202

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.