Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

Ogłoszenie

19-12-2022
Ogłoszenie o rozpoczęciu procedury powoływania członków Regionalnego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej w Opolu

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu informuje, że na podstawie Uchwały nr 8463/2022 Zarządu Województwa Opolskiego z dnia 12 grudnia 2022 r. w sprawie określenia organizacji, kosztów funkcjonowania oraz trybu powołania członków i działania Regionalnego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej Województwa Opolskiego rozpoczyna procedurę powoływania członków Regionalnego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Art. 48 Ustawy o ekonomii społecznej z dnia 5 sierpnia 2022 r. określa skład osobowy komitetu.

W związku z powyższym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu zaprasza do zgłaszania kandydatów na członków ww. Komitetu.

Podmioty, o których mowa w art.48 Ustawy o ekonomii społecznej zgłaszające kandydatów są zobowiązane do wypełnienia załączonego do ogłoszenia formularza zgłoszeniowego. Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać skanem na adres e-mail: es@rops-opole.pl, najpóźniej do dnia  20.01.2023 r.

Formularze zgłoszeniowe wypełnione niekompletnie lub wadliwie nie będą rozpatrywane.

Wszelkie pytania można kierować do biura projektu pod numer telefonu 77 44 27 536 Karolina Zaborska, Karolina Włodarska.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.