Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start

Droga do współpracy

Materiały do gry edukacyjnej "Droga do współpracy"
Gry edukacyjne to chyba jedna z ciekawszych metod nauki.
W przyjaznym gronie, dobrej atmosferze pozwalają graczom odkrywać nowe dziedziny życia i zdobywać pierwsze doświadczenia.

To właśnie dlatego powstała "Droga do współpracy" - gra, która w bardzo prosty sposób wprowadza uczestników zabawy do świata ekonomii społecznej i pokazuje specyfikę działania przedsiębiorstw w tym obszarze.

* Główne cele działalności
* Strategia i podejmowanie decyzji
* Kreatywność i innowacyjność
* Negocjacje i współpraca
* Zatrudnienie
* Promocja

Gra została zrealizowana w ramach projektu „Wsparcie dla opolskiego modelu promocji, upowszechniania oraz rozwoju sektora ekonomii społecznej współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020”, Oś Priorytetowa 8 Integracja Społeczna, Działanie 8.3 Wsparcie podmiotów ekonomii społecznej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.