Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

II Spotkanie sieciujące w Opolu

20-04-2022

Kooperacja to współpraca, współdziałanie, ale żeby działać wspólnie trzeba się najpierw poznać wspólnie trzeba się najpierw poznać .
Więc się poznajemy :)
17.03.2022 w Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu odbyło się kolejne spotkanie sieciujące pt. "Kooperacja- Biznes- Nauka- Ekonomia Społeczna" ramach projektu Wsparcie dla opolskiego modelu promocji, upowszechniania oraz rozwoju sektora ekonomii społecznej współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Integracja Społeczna, Działanie 8.3 Wsparcie podmiotów ekonomii społecznej.

Mnóstwo pozytywnej energii, siły, pomysłów i chęci do działania- tak można podsumować całą grupę i to czego można było doświadczyć będąc tam z nami :) 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.