Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki
  1. Start
  2. Aktualności

OPOLSZCZYZNA AKTYWNA SPOŁECZNIE

07-12-2017
"Opolszczyzna Aktywna Społecznie" to pierwsze takie na Opolszczyźnie, specjalne i wyjątkowe wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu, jednego wieczoru spotkali się przedstawiciele świata biznesu, ekonomii społecznej, wolontariusze, społecznicy i samorządowcy.

W ramach przedsięwzięcia odbyło się spotkanie sieciujące PES z biznesem i samorządowcami. Następnie wręczono nagrody dla najlepszych Wolontariuszy nagrodzonych w konkursie Barwy Wolontariatu, najlepszych Społeczników wyłonionych w konkursie Społecznik Roku oraz najlepszej Organizacji Pozarządowej uhonorowanej nagrodą Opolskiej Niezapominajki 2016. Było to przede wszystkim jednak forum dyskusyjne, podczas którego uczestnicy rozmawiali o społecznej odpowiedzialności biznesu, punktach stycznych ekonomii społecznej z przedsiębiorczością rozumianą tradycyjnie, o wspólnych interesach oraz ograniczeniach w ich prowadzeniu, o roli samorządu w kreowaniu dobrego klimatu do współpracy. W ramach wydarzenia wartość oferty podmiotów ekonomii społecznej można było można sprawdzić osobiście. Swoje produkty i usługi prezentowały wybrane przedsiębiorstwa społeczne.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.